Betka po pretekoch v Brne zlatá aj v Sokolovciach,chlapci na pretekoch v Dubnici

By | 22. Máj 2010

 Betka po náročnom trojdňovom seriálovom boji/5dielov 301 kôl/ aj v metropole južnej Moravy víťazne.

výsledky tu: 500+1 kolo – Velká cena IS Brno

V nedeľu /30.mája/ mohli vidieť  “Našu Betku” aj v okolí Piešťan v dedinke Sokolovce, kde pokračoval Slovenský pohár Masters pretekom z hromadným štartom . V ženách zvíťazila a v spoločnom  hodnotení medzi mužmi 50-59 rokov skončila na štvrtom mieste . Škoda, že jej stúpajúcu formu kvôli inému tipu prípravy, neuvidia aj diváci v okolí Vyškova ,kde by pretekala s najženami Česka,Poľska,Litvy,Rakúska,Bieloruska a hlavne Slovenkou Monikou Kadlecovou-veľká spoločná kandidátka na tituly majsterky MSR.  Škoda len situácie  pár km pred cieľom keď bola Betka “napadnutá” viď komentár…  výsledky tu: 6_kolo_MRC_Sokolovce(1)

Krupinská nádej sa v 29.mája zúčastnila na kritérii ulicami mesta Nová Dubnica na 800 m dlhom okruhu skončil mž. Ján Gajdošík na 7.mieste a sž. Kristián Zimány na 8.mieste.

výsledky tu: http://www.cyklistikaszc.sk/?id=211

                                   Momentky z dráhových pretekoch v Brne,foto Peťo Bačík.

       

5 thoughts on “Betka po pretekoch v Brne zlatá aj v Sokolovciach,chlapci na pretekoch v Dubnici

 1. Betuss

  Dakujem trener,za skvele a rychle info zo vsetkych podujati!
  PS:isli sme na 300+1 kôl :-)

  Reply
  1. Peter Valica

   Ďakujem,škoda že necestujete na Haná Tour,chcel som si spraviť výlet na Moravu….

   Reply
 2. stanka

  Betka super a drž sa takto stále. Peťo Valica vďaka za to, že na Betku vždy myslíš.

  Reply
 3. jazdec

  V Sokolovciach v kategórii C už od začiatku pretekov prezentoval tiež cyklista Vojtech Breska z Ck Dubnica svoju svojskú taktiku. Všetci to hneď od začiatku pochopili. Ale to sa v cyklistike sem tam objaví, ale až tak to nebýva zvykom ako dnes. Neférová jazda v každej možnej situácii a o nestriedačke už ani nehovoriac. V Čechách im hovoria slušne PREVIT. Ale to nebolo nič. Asi 10 km pred cieľom tvrdo fyzicky napadol cyklistku Betku Pavlendovú, len za to, že nechala dieru za Lamešom, s ktorým on do vtedy zvádzal dosť nerovný boj. Lameš ťahal a Breska nestriedal. Päsťov ju udrel do ľavej ladviny ale tak, že skoro spadla z bicykla.A potom ju asi počas 2 km neskutočne hrubo urážal, ani keby človek nebola. Ona sa to snažila ukludniť tempom na špici ale ani s tým nebol spokojný a stála ju nekutočne z háku urážal. Ale zas mu to ukázala v cieli, keď Bresku ošpurtovala a s prehľadom zo špice. Je to až neskutočné, kam môže dôjsť túžba za víťazstvom.Videl som to ja a P. Vitališ, takže žiadne Br…

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *