MS na dráhe po druhý raz, v krajine tulipánov a drevákov

By | 14. Marec 2011

World Championships Track Cycling 2011 Omnisport-Apeldoorn The Netherlands  23-27.marca 2011

Mesto Apeldoorn usporiada po prvý krát vo svojej histórii, v dňoch  23-27.marca  dráhové MS  pre sezónu 2010/2011.  Holandsko, štát s viac ako 16 miliónmi obyvateľov a s  rovnakým počtom bicyklov,  je rajom pre cyklistov.  Má bohaté cyklistické tradície  čo  ho robí  ideálnym adeptom  pre  usporiadanie  už spomenutej   cyklistickej akcie, ktorá sa bude konať na dráhe Indoor Cycling  v multifunkčnom športovom centre  Omnisport  Apeldoorn. Na MS sa kvalifikovalo 41 štátov /nebude chýbať ani Slovensko/ a  podľa získaných kvalifikačných bodov z jednotlivých dielov Svetového pohára, si  najviac rozdelili postupové miesta : Rusko až 41 miest, nasleduje Veľká Británia 30 miest a  Holandsko  22 miest.

Predbežný zoznam zúčastnených krajín:

Argentína, Austrália, Rakúsko, Belgicko, Bielorusko, Kanada, Čile, Čína, Kolumbia, Kuba, Česká republika, Dánsko, Ekvádor, Španielsko, Francúzsko, Británia, Nemecko, Grécko, Guatemala, Hong Kong, Irán, Taliansko, Japonsko, Kazachstan, Južná Kórea, Litva, Malajzia, Mexiko, Holandsko, Nový Zéland, Poľsko, Rusko, Švajčiarsko,  Slovensko, Thajsko, Taiwan, Trinidad a Tobago, Ukrajina, Spojené štáty, Uzbekistan, Venezuela.

Informácie o Majstrovstvách sveta získate na oficiálnej webovej stránke podujatia:http://www.worldchamptrackcycling.com/

-Betka Pavlendová v Scratchi  16.miesto.

Výsledky:  Womens Scratch Race_Final_Results

– MS na dráhe bude vysielať v priamom prenose aj stanica Eurosport :

streda: 19,00hod.,  štvrtok: 19,00h.,  piatok: 18,30hod., sobota: 14,30hod ., nedeľa: 16,15hod.

V sobotu  /26.marca/môžte vidieť na živo aj Betku Pavlendovú v disciplíne Scratch, ktorá odštartuje asi v 17,OO hodine. Fanúšikovia stretneme sa okolo 16,00 hod. v City Relax bare a povzbudíme Betku čo najlepšiemu výsledku!!!

Foto z MS

One thought on “MS na dráhe po druhý raz, v krajine tulipánov a drevákov

  1. Milan

    Betka, gratulujeme Ti k 16. miestu. Nie je to síce 1. miesto, ale nabudúce to bude podstatne lepšie.
    Ahoj a šťastne prídite domov. Už sa na Teba tešíme.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *